شب خاطره پنجم در جمع مردم کفه مر

در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همزمان با ایام ولادت با سعادت مولای متقیان (ع)؛ پنجمین برنامه شب خاطره دهه فجر و جشن میلاد امام علی (ع)، در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) منطقه کفه مر و با حضور جمع کثیری از ساکنان روستاهای مختلف این منطقه برگزار شد.
در ابتدای این مراسم مدیرعامل موسسه معراج اندیشه با اشاره به بخشی از دستاوردهای دوران انقلاب گفت: در ۴۴ سال گذشته و پس از پیروزی انقلاب به دستاوردهای بزرگی رسیده ایم که نام ایران را بیش از پیش در جهان بلندآوازه کرده است. وی افزود: با بررسی این دستاوردها میتوان به تفاوت چشمگیر پیشرفت در تمامی ابعاد نسبت به دوران قبل از انقلاب رسبد. این پیشرفت از برکات انقلاب است.
در ادامه برنامه رحمت ا… اسلام پناه از رزمندگان دوران دفاع مقدس به بیان خاطرات خود پرداخت. همچنین اهالی منطقه کفه مر از هنرنمایی علی محمد رادمنش بهره بردند و شاهد اجرای تئاتری با موضوع دفاع مقدس، انقلاب و ح.ا.ج ق.اس.م بودند. در بخش دیگری از برنامه های پنجمین شب خاطره موسسه فرهنگی معراج اندیشه گل گهر از فعالان فرهنگی این منطقه و از خانواده های شهدای این منطقه تجلیل به عمل آمد.
در بخش پایانی این برنامه نیز به قید قرعه جوایزی به حاضران در برنامه اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *