شب خاطره ای با یاد حاج قاسم

۲۶۴‌امین برنامه از سلسله برنامه های شب خاطره به مناسبت فرارسیدن سومین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی به همت کانون دین و جهاد موسسه فرهنگی معراج اندیشه گل گهر در خواجوشهر برگزار شد.
این برنامه با استقبال بیش از ۵۰۰ نفر از اقشار مختلف و ساکنان خواجوشهر همراه بود. در ۲۶۴‌امین برنامه شب های خاطره، پیشکسوتان حوزه دفاع مقدس در سیرجان به بیان خاطراتی از همراهی و همنشینی با سردار شهید حاج قاسم سلیمانی پرداختند. افضلی پور مسئول کانون دین و جهاد در خصوص این برنامه گفت: گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بزرگ و سرافرازی همچون حاج قاسم سلیمانی یکی از وظایفی است که هر یک از ما باید به آن عمل نماییم. این برنامه شب خاطره به بزرگداشت مقام شهیدی اختصاص داشت که از جان و آسایش خوش گذشت تا امنیت را به میهن هدیه کند.
در ادامه این برنامه سرهنگ دستوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیز به بیان ویژگی های سردار سلیمانی پرداخت و گفت: سردار سلیمانی شخصیتی وصف ناپذیر دارد که در قرن جاری به ندرت نمونه آن تکرار خواهد شد. بایستی از ویژگی های اخلاقی وی و شخصیت این سردار وارسته برای ادامه مسیر او بهره ببریم. مداحی، اجرای سرود گروه دختران آفتاب معراج و برنامه هایی از این دست، پایان‌بخش شب خاطره ۲۶۴‌ام بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *