Notice: Undefined index: options in /home/masirjan/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192

در چهارمین جلسه هیات عطر جهاد مطرح شد:

باید به استعداد نوجوانان میدان داد

چهارمین جلسه هیئت عطر جهاد به همت کانون آموزه‌های دینی موسسه فرهنگی معراج اندیشه گل گهر و با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از دانش آموزان مدارس سیرجان در سالن اجتماعات مسجد امیرالمومنین (ع) برگزار شد. این مراسم، ویژه جوانان، نوجوانان و دانش آموزان سیرجانی بود که در سلسله جلسات آن ۸ کارگروه (مدیریت، روابط عمومی، فضای مجازی و…) با حضور نخبگان دانش آموز ایجاد شده است. بر این اساس، پس از بازگشایی مدارس کلیه برنامه‌های مربوط به حوزه شهدا و دفاع مقدس توسط دانش آموزان در مدارس برگزار خواهد شد.
چهارمین جلسه هیئت عطر جهاد دانش آموزی با رویکرد شرح و تفسیر قرآن، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه جمع کثیری از دانش آموزان سیرجانی را گرد هم آورد. حجت الاسلام افضلی پور دبیر کانون آموزه‌های دینی موسسه در خصوص ماهیت این جلسه گفت: از آنجایی که نوجوانان و جوانان سیرجانی استعدادهای بالقوه‌ای هستند، باید به آنها میدان داده شود تا بتوانند توانمندی خود را نشان دهند و از طرفی مضامین بسیار پر فضیلت و پر استفاده‌ای در دل قرآن کریم، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه نهفته است که آشناسازی نوجوانان با این مفاهیم ارزشمند می‌تواند به بارور شدن استعدادهای آنها کمک نماید. در این جلسه به نوجوانان هم فرصتی داده شد تا با استفاده از آموخته های خود پیرامون قرآن، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه صحبت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *