Notice: Undefined index: options in /home/masirjan/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192

در دویست و پنجاه و ششمین شب خاطره معراج عنوان شد:

با سواد رسانه‌ای جلوی هجمه فضای مجازی دشمن را بگیرید

برنامه دویست و پنجاه و ششم از شبهای خاطره و جهاد تبیین که در شب های اخیر توسط موسسه فرهنگی معراج اندیشه گل گهر در مساجد و حسینیه های سطح شهر در حال برگزاری است؛ شب گذشته در مسجد صاحب الزمان (عج) و با حضور جمع کثیری از علاقمندان برگزار شد.
در حاشیه این مراسم حاج آقا متقی استاد حوزه و دانشگاه در رابطه با جهاد تبیین و فعالیت رسانه های معاند به ایراد سخنرانی پرداخت. وی در بخشی از سخنان خود گفت: مردم بایستی مراقب تحریف هایی که دشمن در فضای مجازی انجام می دهد باشند چرا که دشمن به دنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام و ناامید کردن جوانان است. بنابراین مردم باید با افزایش و ارتقاء سواد رسانه‌ای خود به جنگ با این رسانه‌های معاند رفته و نقشه‌های دشمنان را نقش برآب کنند.
در ادامه این مراسم آقای حسینی از آزادگان سیرجانی دوران دفاع مقدس بخشی از خاطرات خود از دوران جنگ را برای حاضران در جلسه بیان نمود و پس از آن، گروه سرود معراج اندیشه به اجرای قطعه سلام فرمانده پرداخت. در پایان نیز به قید قرعه جوایزی به حاضران در جلسه اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *