Notice: Undefined index: options in /home/masirjan/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192

تفاهم نامه همکاری موسسه معراج و واحدهای عقیدتی سیاسی نیروهای مسلح امضا میشود

نشست هم اندیشی روسای عقیدتی سیاسی، نمایندگی های ولی فقیه و مسئولین واحدهای سیاسی نیروهای مسلح در سیرجان به میزبانی موسسه فرهنگی هنری معراج اندیشه گل گهر برگزار شد.
حضران در جلسه با فعالیت‌های موسسه در زمینه های فرهنگی و اجتماعی آشنا شده و نقطه نظرات خود را پیرامون فعالیت های فرهنگی مذهبی در شهرستان و همچنین فعالیت های فرهنگی هنری انجام شده توسط موسسه فرهنگی معراج اندیشه عنوان کردند.
همچنین روسای عقیدتی سیاسی، نمایندگی های ولی فقیه و مسئولین واحدهای سیاسی نیروهای مسلح در سیرجان؛ در این نشست هم اندیشی ظرفیت های خود در نیروهای مسلح سراسر کشور را نیز عنوان کردند و در خصوص استفاده از این ظرفیت‌ها حول کارهای فرهنگی و هنری در سطح شهرستان صحبت کردند.
از دیگر برنامه های این جلسه، گفتگو پیرامون امضاء تفاهم نامه همکاری بین موسسه معراج اندیشه گل گهر و واحدهای عقیدتی سیاسی نیروهای مسلح در شهرستان بود تا این دو نهاد بتوانند در حوزه مسائل فرهنگی و هنری، خدمات متقابلی به یکدیگر ارائه داده و گام‌های موثری در راستای ارتقاء فرهنگ شهرستان بردارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *