تجلیل از برگزیدگان جشنواره کتابخوان خلاق در پنجمین جشن کتاب سیرجان

پنجمین جشن کتاب سیرجان و چهارمین جشنواره دانش آموزی کتابخوان خلاق با حضور هوشنگ مرادی کرمانی و به همت موسسه فرهنگی معراج اندیشه گل گهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه معراج اندیشه، طبق روال هر ساله در این جشن که با محوریت ترویج و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین نسل کودک و نوجوان برگزار شد؛ از فعالین حوزه کتاب و کتابخوانی تقدیر به عمل آمد. سید حسام الدین شهیدی مدیر فرهنگی موسسه معراج اندیشه در بخشی از سخنان خود با اشاره به اهمیت کتاب و مطالعه گفت: همانطور که می دانید یکی از محورهای اصلی فعالیت موسسه معراج اندیشه، توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی است که پنج سال متوالی با تلاش بی وقفه کانون کتاب و کتابخوانی این موسسه در حال انجام است. نمونه آن جشن کتاب سیرجان است که از سوی اتاق فکر موسسه پیشنهاد شد و مورد استقبال قرار گرفت. همچنین طرح دیگری که با موفقیت اجرا شد طرح با من بخوان است که ابتدا در چند مدرسه به صورت آزمایشی اجرا شد و پس از آن با آموزش مربیان این طرح در بیش از ۹۰ مدرسه در حال انجام است. وی افزود: موسسه معراج اندیشه گل گهر در کنار تمامی این فعالیت ها در همه زمان ها از تمامی همشهریان گرامی، اصحاب رسانه، دانش آموزان و فرهنگیان می خواهد هر طرح و یا پیشنهاد ترویجی در جهت فرهنگ کتاب و کتابخوانی دارند به این موسسه ارائه دهند تا به مرحله اجرا درآید.
شهیدی خاطرنشان کرد: امید است در شهری که به عنوان شهر فرهنگی شناخته شده است روز به روز شاهد توسعه فرهنگ کتابخوانی باشیم و فرهنگ مطالعه در تمامی عرصه‌های اجتماعی این شهر توسعه یابد.
مهندس شعبانی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شرکت گل‌گهر نیز در این مراسم گفت: موسسه فرهنگی هنری معراج اندیشه گل‌گهر در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی توسط شرکت گل‌گهر تاسیس شده است و مدیریت ارشد گل‌گهر تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا در راستای مسئولیت های اجتماعی این موسسه را حمایت کند.
وی با بیان اینکه تاکنون دستاوردهای بسیار خوبی در حوزه‌های فرهنگی، دفاع مقدس و خانواده از سوی موسسه معراج اندیشه گل‌گهر حاصل شده است، افزود: بدون شک این دستاوردها نتیجه تلاش و حمایت گل‌گهر از این موسسه بوده است و با توجه به نظر مساعد و تاکید مهندس تقی زاده مدیرعامل گل‌گهر این روند با سرعت بیشتری ادامه پیدا خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *