Notice: Undefined index: options in /home/masirjan/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192

برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی معراج

به همت کانون آموزه‌های دینی موسسه فرهنگی معراج اندیشه گل گهر سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی معراج برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی موسسه معراج اندیشه این دوره از مسابقات قرآنی با هدف نشر مفاهیم قرآنی، ایجاد انگیزه و انس با قرآن در بین مخاطبان و تکریم آیات نورانی وحی در بازه زمانی ۱۳ لغایت ۱۵ مهر ماه در حسینیه امام خمینی (ره)، موسسه جامعه النور و دارالقرآن علم الهدی برگزار خواهد شد.
در این دوره از مسابقات، داوطلبان طی سه روز دانسته های قرآنی خود را در رشته های مختلف از جمله حفظ، مفاهیم و… به اشتراک گذاشته و به رقابت می پردازند.
اسدی دبیر این کانون در خصوص مسابقات قرآنی این دوره گفت: سیزدهمین دوره مسابقات در سه رشته حفظ، قرائت و مفاهیم و در مقاطع سنی زیر ۱۳ سال، بین ۱۳ تا ۱۸ سال و بالای ۱۸ سال برای عموم علاقمندان برگزار می گردد. وی افزود: در رشته حفظ؛ حافظان یک جزء، ۳ جزء، ۵ جزء، ۷ جزء، ۱۰ جزء، ۱۵ جزء، ۲۰ جزء، ۲۵ جزء و کل قرآن کریم می‌توانند محفوظات خود را محک بزنند و در رشته تفسیر برای شرکت کنندگان بالای ۱۸ سال تفسیر سوره یونس و برای شرکت کنندگان زیر ۱۸ سال، تفسیر جوان به عنوان منابع آزمون در نظر گرفته شده است.
پس از پایان این دوره از مسابقات و در مراسم اختتامیه، از نفرات برتر با اهدای جوایزی تقدیر به عمل خواهد آمد.

@masirjan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *