استقبال بیش از ۵۰۰ نفر؛ ازمسابقه کتابخوانی ویژه سالروز ۱۳ دی ماه

03:000

همزمان با فرا رسیدن دومین سالگرد حادثه ۱۳ دی ماه موسسه فرهنگی معراج اندیشه گل گهر با همکاری یکی از مجموعه های فرهنگی مردمی شهرستان سیرجان که به دلیل محدودیت های رسانه ای از ذکر نام معذور هستیم ، یک دوره مسابقه کتابخوانی را در چهار مقطع برگزار کرد. بر همین اساس نوجوانان ۸ تا ۱۲ سال و نوجوانان ۱۲ تا ۱۷ سال و بزرگسالان ۱۷ سال به بالا در بخش خوانش کتاب و کودکان ۵ تا ۸ سال در بخش نقاشی شرکت کردند.
این مسابقه با استقبال خوب همشهریان روبرو شد به طوری که ۱۷۲ نفر در حوزه نقاشی‌کودکان، ۱۱۹ نفر در رده سنی ۸ تا ۱۲ سال، ۶۳ نفر در رده سنی ۱۲ تا ۱۷ سال و ۱۵۴ نفر در رده سنی ۱۷ سال به بالا در این مسابقه شانس خود را برای برنده شدن امتحان کردند و در پایان مسابقه به همه ۱۷۲ نفر کودکان بخش نقاشی، هدیه ای به رسم یادبود اهدا شد.
در سایر رده های سنی که به رقابت پرداختند؛ نتایج آزمون بررسی و به زودی اسامی نفرات برتر اعلام و از آن ها تجلیل خواهد شد. مسابقه کتابخوانی “پویش مهر سل**” که در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی برگزار شد؛ با استقبال گسترده بیش از ۵۰۰ نفر از شهروندان سیرجانی روبه‌رو شد که در نوع خود بی سابقه است.

لینک کوتاه
https://masirjan.ir /?p=11241

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند