در راستای حمایت از ایده های ناب فرهنگی و هنری، موسسه فرهنگی معراج اندیشه گل گهر اقدام به برگزاری جشنواره ایده پردازی ققنوس کرد که با استقبال خوب همشهریان مواجه شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه، این جشنواره به دنبال حمایت از ایده های شهروندان و فراهم ساختن زمینه اجرایی شدن این ایده ها شکل گرفت و در هفت محور: خانواده و سبک زندگی، هنر وادبیات، قرآن و عترت، کتاب و کتابخوانی، دفاع مقدس ورسانه و ارتباطات و بخش ویژه کودک ونوجوان اعلام فراخوان کرد.
مصطفی عبداللهی مدیر روابط عمومی موسسه در خصوص برگزاری اختتامیه جشنواره ایده پردازی ققنوس گفت: این جشنواره در راستای حمایت از ایده های ناب فرهنگی هنری شهروندان و فراهم ساختن زمینه اجرایی آن ها برگزار شد. پس از اعلام فراخوان بیش از ۸۲ ایده به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که پس از داوری، ایده های برتر شناسایی و انتخاب شدند. وی افزود: در حوزه خانواده ۲۳ ایده، حوزه کتاب ۲۲ ایده، حوزه رسانه ۱۰ ایده، حوزه قرآن و عترت ۹ ایده، حوزه کودک و نوجوان ۷ ایده و حوزه هنر ۵ ایده به دبیرخانه جشنواره ارسال و داوری آثار توسط اتاق های فکر هر یک از کانون های موسسه انجام شد. لازم به ذکر است که در بعضی از حوزه ها هیچ ایده ای رتبه برتر را کسب نکرد و تنها آثار شایسته تقدیر معرفی می شوند اما در برخی حوزه های دیگر هم رتبه برتر و هم شایسته تقدیر خواهیم داشت.
عبداللهی خاطرنشان کرد: در آیین اختتامیه جشنواره ایده یابی ققنوس که عصر پنجشنبه ۲۳ اسفندماه ساعت ۶ عصر در سالن حکمت موسسه معراج اندیشه برگزار خواهد شد با اهدای تندیس ققنوس طلایی به ایده های برتر و هدیه نقدی برای نفرات اول تا سوم در هر حوزه از برگزیدگان تجلیل به عمل خواهد آمد.

Template Design:Dima Group

Back to Top