با حضور علاقه‌مندان به برنامه‌های قرآنی؛ دوره آموزشی تجوید، پنجمین دوره محامین و دوره آموزشی صوت، لحن و تواشیح برگزار می گردد. به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی معراج اندیشه گل گهر، در راستای ترویج فرهنگ قرآنی شهرستان دوره های آموزشی متنوعی در حوزه‌های گوناگون قرآنی برای علاقمندان در این موسسه در حال برگزاری است. دبیر کانون آموزه‌های دینی موسسه در این خصوص گفت: دوره آموزشی تجوید به صورت هفتگی برای حافظان بالای ۱۵ سال که در مسابقات قرآنی حائز رتبه شده‌اند و با هدف تربیت مربی در حال برگزاری است و در این دوره ۳۰ حافظ قرآن از مسائل آموزشی تجوید بهره‌مند خواهند شد.
وی افزود: کانون آموزه‌های دینی دوره آموزشی دیگری تحت عنوان دوره محامین (رفع شبهات) را به صورت ماهیانه و با تدریس احسان عبادی برگزار می‌کند که محور گفتگوی جلسات این ماه بهائیت و رفع شبهات آن خواهد بود. اسدی از برنامه دیگری که در این کانون برگزار می‌شود خبر داد و گفت: به منظور توانمندسازی گروه سرود و دو گروه تواشیح موسسه، دوره آموزشی صوت، لحن و تواشیح با تدریس مجتبی مینوتن از اساتید بین‌المللی قرآن برگزار خواهد شد که ۵۰ نفر از اعضای گروه سرود موسسه و اعضای دو گروه تواشیح موسسه در روزهای ۱۵ الی ۱۸ آذرماه در این دوره شرکت خواهند کرد.
وی خاطر نشان کرد: این دوره‌ها به منظور آماده‌سازی فعالان عرصه های مختلف قرآنی توسط موسسه فرهنگی معراج اندیشه برگزار می‌گردد تا بستر مناسبی برای ترویج فرهنگ قرآنی شهرستان فراهم شود.

 

 

Template Design:Dima Group

Back to Top