معرفی کتاب

والدین می توانند در همایش کودک متعادل - هوش متعادل راهکارهای پرورش مهارت های فرزندان خود را بیاموزند.
به گزارش روابط عمومی این موسسه، همایش مذکور با هدف آشنایی والدین با محورهای رشد و شکوفایی مهارتهای فرزندان در زمینه های مختلف برگزار خواهد شد. شول مسئول خانه کودک موسسه معراج اندیشه در این خصوص گفت: رشد و پرورش مهارتهای کودکان تنها به دوره کوتاه و خاص محدود نمی‌شود. این فرآیند از ابتدای تولد کودک آغاز شده و تا سنین بالاتر نیز ادامه دارد. آنچه در این میان حائز اهمیت است چگونگی پرورش و به ثمر رساندن مهارتهایی است که باید برنامه ای مناسب با سن کودک داشته باشد.
وی افزود: در همین راستا خانه کودک معراج اندیشه اقدام به برگزاری کارگاه‌هایی در جهت شکوفایی مهارت‌های فرزندان در زمینه‌های مختلف کرده است. والدین گرامی می‌توانند با حضور در این همایش از اطلاعات کامل تری بهره مند شوند.
کودکی زود تمام میشود ، شش سال اول سالهای طلایی و غیر قابل تکرار است .
شول عنوان کرد: یکی از مهمترین چالش های خانواده ها یافتن روش های صحیح برای رشد متعادل و همه جانبه فرزندان است. به پشتوانه ۳۰ سال تجربه کار با کودک با برنامه ریزی های جامع والدین را در این مسیر راهنمایی خواهیم کرد.
وی در خصوص هدف از برگزاری این همایش گفت: هدف از این برنامه شناخت الگوی کودک متعادل و روش های دستیابی به این هدف است. و با شعار"پدر و مادر آگاه، فرزندان شاد، جامعه سالم" پذیرای والدین گرامی خواهیم بود.
مسئول خانه کودک معراج اندیشه افزود: این همایش از روز چهارشنبه ۲۲ آبان‌ماه تا جمعه ۲۴ آبان ماه در خانه رشد و رفاه کودک معراج واقع در بلوار سید جمال الدین اسدآبادی برگزار می گردد. علاقه‌مندان جهت هماهنگی و حضور در این همایش می‌توانند با شماره تلفن‌های ۴۲۳۰۴۵۲۵ و ۰۹۳۶۱۰۶۹۷۴۷ تماس حاصل نمایند.

 

Template Design:Dima Group

Back to Top