معرفی کتاب

 

کانون خانواده و فعالیت های اجتماعی موسسه فرهنگی معراج اندیشه گل گهر در نظر دارد با اجرای طرح توانمند سازی مادران جوان در ۵گروه موثر، برنامه های ویژه ای را برای بانوان سیرجانی در زمینه های مختلفی چون فرزند پروری، مهارت تربیت کودک، مهارت های زندگی و... اجرا نماید.
به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی معراج اندیشه گل گهر، این طرح با همراهی برخی نهادهای شهرستان اجرا خواهد شد. طرح توانمندسازی مادران باردار (رشد ۳سال اول کودکی) با همکاری مرکز بهداشت، طرح توانمندسازی مادران کودکان ۰تا۶ سال ( فرزند پروری) با همکاری بهزیستی، طرح توانمندسازی مادران کودکان 6تا 12 سال ( فرزندپروری) با همکاری آموزش و پرورش، و طرح توانمندسازی مادران شاغل (مهارت های 10 گانه زندگی) با همکاری فرمانداری ویژه سیرجان بخش های 5 گانه این طرح است که در سطح شهرستان و به همت موسسه فرهنگی معراج اندیشه برگزار خواهد شد.
علاقمندان می توانند جهت ثبت نام حضوری از تاریخ 20 مهرماه تا پایان آبان ماه به دفتر کانون خانواده و فعالیت های اجتماعی موسسه فرهنگی هنری معراج اندیشه گل گهر واقع در خیابان وحید مراجعه کنند.
همچنین به منظور آگاه سازی مادران شهرستان از جزئیات این طرح، مسئولین کانون خانواده و فعالیت های اجتماعی موسسه هر روز از ساعت 9 تا 12 آماده پاسخگویی به علاقمندان هستند. مادرانی که تمایل به ثبت نام در این طرح دارند می توانند از شماره تلفن های 42300003-42300007 جهت کسب اطلاعات بیشتر استفاده نمایند. گفتنی است ثبت نام و حضور در طرح توانمندسازی مادران برای عموم مادران سیرجانی آزاد و رایگان است.

 

Template Design:Dima Group

Back to Top