معرفی کتاب

پنجمین نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی کرمان با هدف معرفی فرصت‌های شغلی استان و افزایش آگاهی در زمینه ایجاد کسب و کار با معرفی پتانسیل های استان و برگزاری ورکشاپ و مشاوره های شغلی برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی موسسه معراج اندیشه گل گهر، سمیه عبداللهی دبیر تیم اندیشکده موسسه از برگزاری این نمایشگاه خبر داد و گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان این نمایشگاه را در روزهای ۲۱ الی ۲۳ آبان ماه در مجموعه بازار موبایل ایران واقع در بلوار جمهوری برگزار می کند. وی افزود: ۲۹ موسسه فعال در حوزه کسب و کار و اشتغال در این همایش، فرصت های شغلی را معرفی کرده و دو فرصت ویژه استان کرمان یعنی گردشگری و انیمیشن به علاقمندان معرفی می گردد.
عبداللهی خاطرنشان کرد: کلیه مشاوره های کسب و کار و ورکشاپ هایی که در حوزه اشتغال و کارآفرینی در این نمایشگاه برگزار می گردد برای علاقمندان رایگان است. وی تصریح کرد: تیم اندیشکده موسسه معراج اندیشه نیز با ارائه کارهای پژوهشی خود همچون نقشه جامع مسائل شهری، طرح راهبرد اشتغال شهرستان، طرح راهبرد فرهنگی موسسه معراج اندیشه، طرح ارزیابی شغلی مدارس و دانشگاه‌ها و... در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. علاقه‌مندان می‌توانند صبح ها از ساعت ۹ الی ۱۳ و عصرها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ جهت دریافت مشاوره شغلی و حضور در ورکشاپ های مد نظر به این نمایشگاه مراجعه کنند.

 

Template Design:Dima Group

Back to Top