با توجه به گسترش استقبال همشهریان از فعالیت در بورس؛ تیم اندیشکده موسسه فرهنگی معراج اندیشه اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی بورس کرده است.


به گزارش روابط عمومی موسسه؛ سمیه عبداللهی مسئول تیم اندیشکده در این خصوص گفت: این دوره ابتدا بصورت رایگان برای کارکنان مجموعه معراج اندیشه برگزار می گردد و پس از آن؛ علاقمندان می توانند برای شرکت در این دوره ثبت نام نمایند.

وی افزود: سرفصل های متنوعی را برای آموزش در نظر گرفته ایم که با کادری مجرب مفاهیم کارآمد حوزه بورس به علاقمندان آموزش داده خواهد شد.

عبداللهی خاطرنشان کرد: سعی شده در این دوره مبانی اصلی بورس از جمله تحلیل بنیادی شرکت ها، روش های تحلیل گری فاندامنتال، آشنایی با اصطلاحات تخصصی و موثر در تحلیل بنیادی  بورس، معرفی سایت هایی که  اطلاعات اصلی و تخصصی بورس را ارائه می دهند، تحلیل تکنیکال، آموزش اصول تکنیکال، نمودار و انواع آن، روند، اجزای نمودار، روانشناسی بورس، مفاهیم سرمایه و ریسک با استفاده از مفهوم روند و... به حاضران در کارگاه آموزش داده شود. هدف اصلی از برگزاری این کارگاه توانمندسازی علاقمندان برای فعالیت آگاهانه در حوزه بورس است.

 

@masirjan

 

🔺دوره رایگان آموزش بورس ویژه همکاران موسسه فرهنگی معراج اندیشه گل گهر به همت تیم اندیشکده موسسه (تیم آکا) با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی برگزار شد.

 

🔺در این دوره مباحثی چون تحلیل بنیادی شرکت ها؛ روش های تحلیل گری فاندامنتال؛ آشنایی با اصطلاحات تخصصی و موثر در تحلیل بنیادی بورس؛ سایت هایی که  اطلاعات اصلی و تخصصی ارائه می دهند و... به هنرجویان آموزش داده شد.

 

 

روابط عمومی موسسه فرهنگی معراج اندیشه گل گهر

 

 

@masirjan

 

مجموعه مباحث آموزشی خانواده و تربیت فرزندان

انتقاد از فرزندان؛ آری یا نه؟

 

 

 
بچه هایی که مورد انتقاد قرار می گیرند همان برخورد را با خودشان خواهند داشت و نهایتا اشخاصی خواهند شد با عزت نفس پایین.

والدین فکر می کنند؛
اگر به طور دائم از کودکان خود انتقاد کنند و اشتباه آنها را یادآوری کنند، به آنها کمک می کنند...!!

تصور والدین بر این است که کودکان با این تذکرات پرورش خواهند یافت. اما از خودتان سوال کنید: آیا دوست دارید کسی در محل کار یا خانه مرتباً اشتباهات شما را گوشزد کند!؟

در پس تمام انتقادات این جمله قراردارد:
"اگر فقط بیشتر شبیه من بودی و مثل من زندگی می کردی بهتر از این بودی."...!!؟

اما هیچ کس حتی فرزند شما دقیقا خود شما نیست.

پس بچه ها را به دلیل تلاشی که می کنند تحسین کنید حتی اگر ناموفق باشند چرا آنها ریسک کرده اند.

 

 

 

 

- اندیشکده فرهنگی موسسه معراج اندیشه گل گهر

- نویسنده دبیر اندیشکده: دکتر علی سوند رومی

 

 

 

پنجمین نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی کرمان با هدف معرفی فرصت‌های شغلی استان و افزایش آگاهی در زمینه ایجاد کسب و کار با معرفی پتانسیل های استان و برگزاری ورکشاپ و مشاوره های شغلی برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی موسسه معراج اندیشه گل گهر، سمیه عبداللهی دبیر تیم اندیشکده موسسه از برگزاری این نمایشگاه خبر داد و گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان این نمایشگاه را در روزهای ۲۱ الی ۲۳ آبان ماه در مجموعه بازار موبایل ایران واقع در بلوار جمهوری برگزار می کند. وی افزود: ۲۹ موسسه فعال در حوزه کسب و کار و اشتغال در این همایش، فرصت های شغلی را معرفی کرده و دو فرصت ویژه استان کرمان یعنی گردشگری و انیمیشن به علاقمندان معرفی می گردد.
عبداللهی خاطرنشان کرد: کلیه مشاوره های کسب و کار و ورکشاپ هایی که در حوزه اشتغال و کارآفرینی در این نمایشگاه برگزار می گردد برای علاقمندان رایگان است. وی تصریح کرد: تیم اندیشکده موسسه معراج اندیشه نیز با ارائه کارهای پژوهشی خود همچون نقشه جامع مسائل شهری، طرح راهبرد اشتغال شهرستان، طرح راهبرد فرهنگی موسسه معراج اندیشه، طرح ارزیابی شغلی مدارس و دانشگاه‌ها و... در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. علاقه‌مندان می‌توانند صبح ها از ساعت ۹ الی ۱۳ و عصرها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ جهت دریافت مشاوره شغلی و حضور در ورکشاپ های مد نظر به این نمایشگاه مراجعه کنند.

 

 

تیم بهبود و بهگشت اشتغال موسسه معراج اندیشه گل گهر با مدیریت دکتر علی سوند رومی مدتی است اقدام به برگزاری طرح های خودارزیابی شغلی در مدارس و دانشگاه های سطح شهر کرده است. این طرح بازخورد خوبی داشته و با استقبال مدارس و دانشگاه ها روبرو شده است. راهبه عبداللهی یکی از اعضای این تیم در خصوص ماهیت کاری طرح خودارزیابی شغلی گفت: در نقشه جامع مسایل شهر یکی از معضلات مطرح شده بحث بیکاری افراد بود و برای کمک به بهتر شدن شرایط شغلی و کمتر شدن نرخ بیکاری موسسه معراج اندیشه؛ پروژه راهبرد اشتغال را انجام داد. این پروژه در 22 حوزه شغلی با انجام مصاحبه و... با مسایل و مشکلات انتخاب شغل و شرایط ورود به هر کدام از این مشاغل مشخص شد. به این ترتیب که در هر یک از حوزه های 22 گانه شغلی با افراد صاحب نظر در همان حوزه مصاحبه شد و نتایج تحلیل و از آن برای تدوین نقشه جامع اشتغال شهرستان استفاده شد. وی افزود: در این راستا طرح خود ارزیابی شغلی با تفاهم نامه ای که بین موسسه و دانشگاه امضا شد به صورت آزمایشی در دانشگاه صنعتی سیرجان د آبان ماه 97 انجام شد. که بازخورد های خوبی داشت و مورد استقبال قرار گرفت. بعداز آن به دلیل تاثیر گذار بودن انتخاب رشته هم در دبیرستان و هم در دانشگاه و تاثیر آن در آينده مسیر شغلی افراد، طرحی برای دانش آموزان مقطع نهم که در این دوره تصمیم به انتخاب رشته می‌گیرند تدوین شد، جلسات مشترکی با آموزش و پرورش برگزار شد و در ضمن ارائه طرح، نکاتی که مد نظر طرفین بود مطرح شد. با موافقت اداره آموزش و پرورش چند مدرسه به صورت پایلوت در سطح های مختلف معرفی شده و با هماهنگی های انجام شده طرح مذکور در این مدارس اجرا شد. بازخورد هایی که از دانش‌آموزان و مربیان و مدیران مجموعه گرفته شد بسیار رضایت بخش بود. عبداللهی خاطرنشان کرد: در این طرح دانش آموزان با رشته های مختلف و ماهیت مشاغل گوناگون آشنا می شوند تا بتوانند با انتخاب صحیح؛ در آینده شغلی متناسب با علایق و توانایی های خود انتخاب کنند. این عضو تیم بهبود و بهگشت اشتغال از برنامه های انجام شده در مدارس گوناگون خبر داد و گفت: این طرح تا کنون برای 60 دانش آموز در مدرسه پسرانه بشیری، 52 دانش آموز در مدرسه غیرانتفاعی پسرانه فارابی، 30 دانش آموز در مدرسه پسرانه میرزای شیرازی آباده، 40 دانش آموز در مدرسه دخترانه علامه طباطبایی، 50 دانش آموز در مدرسه دخترانه فرزانگان، 64 دانش آموز در مدرسه دخترانه خیام و 50 دانش آموز در مدرسه دخترانه رشد انجام شده و برای 50 دانش آموز در مدرسه پسرانه فرزانگان انجام خواهد شد. وی در خصوص برنامه های آینده این تیم گفت: پس از بررسی نتایج بدست آمده و طی جلسات مشترک با آموزش و پرورش مصوب شد نسبت به اجرای این طرح برای تمام دانش‌آموزان سطح شهرستان اقدام شود. در همین راستا جلساتی برای والدین به منظور آگاه سازی آن ها در رابطه با انتخاب رشته فرزندانشان خواهیم داشت و به دلیل استقبال از طرح مذکور از سوی دانشگاه ها، این طرح مجددا در دانشگاه صنعتی و دانشگاه آزاد اسلامی نیز برگزار خواهد شد. برنامه های دیگری نیز با بهزیستی برگزار خواهیم کرد که در حال رایزنی هستیم.

 تیم بهبود و برگشت اندیشکده موسسه معراج اندیشه گل گهرکه چندی پیش طرح خود ارزیابی شغلی به منظور کسب آگاهی بیشتر در زمینه های مختلف شغلی و انتخاب شغل بهتر در آینده را برای دانشجویان دانشگاه صنعتی اجرا کرده بود به دنبال آن است که این طرح را برای دانش‌آموزان مدارس شهرستان سیرجان نیز اجرایی نماید.
به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی معراج اندیشه، طرح خود ارزیابی شغلی دانش آموزان از روز دوشنبه ۱۳ اسفند ماه جاری به همت تیم پژوهشکده موسسه معراج عملی خواهد شد. راهبه عبداللهی یکی از اعضای تیم پژوهشکده در خصوص این طرح گفت: طرح جدید در ادامه طرح خود ارزیابی شغلی دانشجویان است با این تفاوت که این طرح برای دانش آموزان پایه نهم مدارس و به منظور آشنایی دانش آموزان با مفاهیم شغلی و کسب و کار انجام خواهد شد. در این طرح دانش آموزان با مشاغل مختلف آشنا شده و از نیازمندی های خود برای ورود به بازار کار در آینده باخبر می شوند. وی اضافه کرد: اولویت در این طرح با آموزش هوش مالی و مدیریت مالی است. دانش‌آموز مسائلی، همچون هزینه‌های مخرب و هزینه‌های پرت را در این طرح می آموزد و با اهمیت انتخاب شغل در آینده آشنا می‌شود.
عبداللهی به برگزاری یک کارگاه آموزشی هم در خلال این طرح اشاره کرد و گفت: مفاهیمی که مطرح شد، در قالب یک کارگاه آموزشی برای دانش آموزان اجرا می شود. در این کارگاه دانش آموزان با توجه به علاقه خود، شغلی را انتخاب کرده و مرحله به مرحله با آن پیش می روند. آشنایی اولیه با رشته های تحصیلی نیز بخش دیگری از این طرح است که در آن دانش آموز این آگاهی را کسب می کند که هر رشته تحصیلی منجر به چه شغلی در آینده خواهد شد. این عضو پژوهشکده موسسه معراج خاطرنشان کرد: این طرح باعث می شود دانش آموزان پایه نهم نگاه دقیق تری به چشم انداز شغلی خود داشته باشند و برگه هدایت شغلی خود را با دقت بیشتری تکمیل کنند چرا که انتخاب شغل می تواند تأثیر بسزایی در آینده هر فرد داشته باشد. از این رو به عنوان پایلوت ده مدرسه در سراسر شهرستان انتخاب شدند که از روز دوشنبه ۱۳ اسفند این طرح در مدرسه علامه طباطبایی به عنوان اولین مدرسه اجرا و تا پایان سال نه مدرسه دیگر نیز شامل طرح می‌شوند و از نتایج حاصل از آن در سال جدید استفاده شده و طرح خود ارزیابی شغلی برای سایر مدارس شهرستان نیز عملی خواهد شد.

 

گروه بهبود و بهگشت زیست‌بوم اشتغال شهرستان سیرجان پس از اجرای طرح خود ارزیابی اشتغال در دانشگاه صنعتی سیرجان و دریافت بازخورد مثبت، برای دومین بار این طرح را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان اجرا خواهد کرد. به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی معراج اندیشه گل گهر این گروه در راستای اجرای طرح خود ارزیابی شغلی دانشجویان دانشگاه آزاد نتایج اجرای طرح در دانشگاه صنعتی را به اطلاع ریاست دانشگاه آزاد رسانده و با امضای تفاهمنامه ای بین موسسه فرهنگی معراج اندیشه گل گهر و دانشگاه آزاد همکاری بین این دو مرکز بزودی آغاز خواهد شد. در این جلسه ایران نژاد مدیرعامل موسسه معراج اندیشه گل گهر سیرجان ضمن اشاره به موفقیت این طرح گفت: اجرای طرح خود ارزیابی شغلی دانشجویان دانشگاه صنعتی نشاط و انگیزه مضاعفی را در دانشجویان ایجاد کرد. وی افزود: این طرح یکی از کاربردی ترین و بهترین تفاهم نامه هایی است که با دانشگاه صنعتی منعقد شد و در تداوم آن همکاری بعدی ما با دانشگاه آزاد خواهد بود. ایران نژاد خاطرنشان کرد: گزارش این طرح همراه با رونوشت تفاهم نامه از سوی دانشگاه صنعتی و به نام موسسه معراج اندیشه گل گهر به وزارت علوم ارسال شد که اقدامی بسیار موثر بود و امید است این اقدام در زمینه همکاری با دانشگاه آزاد نیز صورت پذیرد. مدیرعامل موسسه معراج اندیشه گل گهر خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه وزارت علوم پیگیر طرح هایی با رویکرد مهارت آموزی در دانشجویان است، این طرح مورد قبول وزارت واقع خواهد شد و همچنین با توجه به زیاد بودن تعداد فارغ التحصیلان دانشگاهی افرادی موفق خواهند شد که در کنار تحصیل مهارت کاری هم بیاموزند. یعقوبی رییس دانشگاه آزاد واحد سیرجان ضمن استقبال از انعقاد این تفاهمنامه گفت: هر چند دیر ولی اجرای این طرح برای رده سنی دانشجویان بسیار مهم است، این گونه فعالیت ها باید از رده های سنی پایه آغاز شود اما در آینده نزدیک نتایج اثربخش آن را در دانشگاه آزاد نیز شاهد خواهیم بود. وی تصریح کرد: طرح خود ارزیابی اشتغال دانشجویان طرحی مهم و کاربردی است و امید است اجرای این طرح به چرخه آگاهی بخشی به دانشجویان در راستای کارآفرینی و آماده شدن برای بازار کار بسیار مثمرثمر باشد. لازم به یادآوری است که طرح خود ارزیابی شغلی دانشجویان دانشگاه صنعتی در سه بخش و در این دانشگاه انجام شد. بخش اول قسمت ارزیابی دانشجویان بود که در آن دانشجویان طی یک فرایند خود را از نظر شغلی ارزیابی کردند و مسیر شغلی خود را به نحوی انتخاب کردند. بخش دوم قسمت آموزشی طرح بود که دانشجویان پس از ارزیابی توانمندی های شغلی خود، آموزش هایی را در زمینه زندگی شغلی، استخدام، انواع کسب و کار و... دریافت کردند و بخش سوم، ارزیابی طرح مذکور و رضایت سنجی و بررسی میزان اثرگذاری طرح مذکور توسط دانشجویان بود. بالغ بر ۴۰۰ دانشجو در این طرح شرکت کردند که ۱۱۳ نفر از آنان به صورت تصادفی انتخاب و ارزیابی طرح را انجام دادند. نتایج حاصل از ارزیابی فوق نشان می دهد در مجموع دانشجویان دانشگاه صنعتی رضایت بالایی از این طرح داشتند. تمامی مراحل این طرح قرار است در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان نیز برگزار گردد. مضاف بر اینکه علاوه بر اجرای طرح خود ارزیابی اشتغال، فعالیت های فرهنگی و اجتماعی متعددی نیز از سوی موسسه معراج اندیشه در دانشگاه آزاد اجرا خواهد شد. گفتنی است گروه بهبود و برگشت زیست‌بوم اشتغال شهرستان سیرجان یک گروه تسهیلگری و تحت نظر اندیشکده موسسه فرهنگی معراج اندیشه گل گهر است که با تسهیل گری سعی در بهبود شرایط کسب و کار و اشتغال پایدار در شهرستان دارد.

 

 

 

 

گروه بهبود و بهگشت زیست‌بوم اشتغال شهرستان سیرجان با رئیس دانشگاه صنعتی دیدار و گفتگو کردند.

 به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی معراج اندیشه گل گهر این گروه در راستای اجرای طرح خود ارزیابی شغلی دانشجویان دانشگاه صنعتی نتایج عملکرد خود را طی جلسه ای به اطلاع رئیس دانشگاه صنعتی رساندند. در این جلسه محمودی رئیس دانشگاه صنعتی سیرجان ضمن اشاره به موفقیت این طرح گفت: طرح خود ارزیابی شغلی دانشجویان دانشگاه صنعتی نشاط و انگیزه مضاعفی را در دانشجویان ایجاد کرد. وی افزود: این طرح یکی از کاربردی ترین و بهترین تفاهم نامه هایی است که دانشگاه صنعتی در طول بازه کاری خود اجرا کرده است که امید است تداوم داشته باشد.

 محمودی خاطرنشان کرد: گزارش این طرح همراه با رونوشت تفاهم نامه از سوی دانشگاه صنعتی و به نام موسسه معراج اندیشه گل گهر به وزارت علوم ارسال خواهد شد.

رئیس دانشگاه صنعتی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه وزارت علوم پیگیر طرح هایی با رویکرد مهارت آموزی در دانشجویان است، این طرح مورد قبول وزارت واقع خواهد شد و همچنین با توجه به زیاد بودن تعداد فارغ التحصیلان دانشگاهی افرادی موفق خواهند شد که در کنار تحصیل مهارت کاری هم بیاموزند.

 لازم به یادآوری است که طرح خود ارزیابی شغلی دانشجویان دانشگاه صنعتی در سه بخش و در این دانشگاه انجام شد. بخش اول قسمت ارزیابی دانشجویان بود که در آن دانشجویان طی یک فرایند خود را از نظر شغلی ارزیابی کردند و مسیر شغلی خود را به نحوی انتخاب کردند. بخش دوم قسمت آموزشی طرح بود که دانشجویان پس از ارزیابی توانمندی های شغلی خود، آموزش هایی را در زمینه زندگی شغلی، استخدام، انواع کسب و کار و... دریافت کردند و بخش سوم، ارزیابی طرح مذکور و رضایت سنجی و بررسی میزان اثرگذاری طرح مذکور توسط دانشجویان بود. بالغ بر ۴۰۰ دانشجو در این طرح شرکت کردند که ۱۱۳ نفر از آنان به صورت تصادفی انتخاب و ارزیابی طرح را انجام دادند.

نتایج حاصل از ارزیابی فوق نشان می دهد در مجموع دانشجویان دانشگاه صنعتی رضایت بالایی از این طرح داشتند. این طرح قرار است به صورت مداوم برگزار گردد. فاز دوم این پروژه برای دانشجویان ترم آخر دانشگاه صنعتی و طی ۱۰ روز آینده آغاز به کار خواهد کرد. همچنین این این طرح از ترم های آینده به صورت دو بار در هر ترم اجرا خواهد شد.

 گفتنی است گروه بهبود و برگشت زیست‌بوم اشتغال شهرستان سیرجان یک گروه تسهیلگری و تحت نظر اندیشکده موسسه فرهنگی معراج اندیشه گل گهر است که با تسهیل گری سعی در بهبود شرایط کسب و کار و اشتغال پایدار در شهرستان دارد.


اندیشکده فرهنگی معراج  از 6 گروه هم اندیشی (اتاق فکر) با موضوعات قرآن و عترت، خانواده و سبک زندگی اسلامی، دفاع مقدس، کتاب و کتابخوانی، مسئولیت اجتماعی و هنر تشکیل گردیده که در هر یک از این گروهها ی هم اندیشی از افراد صاحب نظر  در موضوع مرتبط  که حاضر به همکاری با موسسه شده اند دعوت به عمل آمده  و در جلسات هفتگی پیرامون موضوعات مورد نظر ابتدا به صورت بارش فکر ی و سپس بررسی نیازهای واقعی و جداسازی از نیازهای کاذب و تبدیل ایده به طرح قابل اجرا به مشورت می نشینند و طرح های اجرایی نوشته شده بعد از تصویب در شورای اندیشکده جهت اجرا  به مدیریت فرهنگی سپرده می شوند.

ضمنا در برخی از جلسات گروههای هم اندیشی، از افراد خبره به تناسب موضوع مورد بحث جهت دریافت نظر مشورتی حضور دعوت به عمل می آید.

مدیر اندیشکده فرهنگی جناب آقای دکتر علی سوند رومی عضو دائمی پژوهشکده خانواده  دانشگاه شهید بهشتی و دکترای جامعه شناسی می باشند که با سرپرستی ایشان سال گذشته  طی یک پژوهش نقشه جامع مسائل شهر سیرجان  تهیه شد. دبیر اندیشکده سر کار خانم سپیده نشاط  با مدرک کارشناسی ارشد ایران شناسی از دانشگاه شهید بهشتی می باشند و اعضای گروههای هم اندیشی موسسه به شرح زیر می باشند :

 • کارگروه مسئولیت اجتماعی
  رئیس جلسه: امین شول سیرجانی

  آقایان:  دکترمحمد باقر رهنما، امین شول سیرجانی، محمد جواد علیزاده، علی اکبر نشاط،  عباس سلیمان زاده، مهندس خلیلی ، محسن رضوانیپور
  خانمها : دکتر نسرین امینی زاده ، فاطمه رضوانی پور

 • کارگروه خانواده و سبک زندگی
  - رئیس جلسه :حجه الاسلام دکتر غلامرضا متقیفر

  - آقایان : دکتر محمد منتظری،  دکترعلیرضا نادری،  دکترعلی مفیدی،  مهدی مظفری،  اکبر محیاپور،  حجهالاسلام سید محمد حسین قنادزاده
  - خانمها : دکتر فاطمه پورشهسواری، دکتر مریم فروغی

 • کارگروه قرآن و عترت
  رئیس جلسه :مهدی دلاوری پاریزی
  دبیر جلسه : علیرضا مکی آبادی
  آقایان :سید رضا شهیدی، مهدی دلاوری پاریزی، علیرضا مکی آبادی، محمد رضا فصیحی، محمد زیدآبادی، ایمان اسدی، امین اسدی
  خانمها : اعظم ستوده، اعظم خدامی، زهرا شهیدی

 • کارگروه کتاب و کتابخوانی
  رئیس جلسه : اصغر حدیدی
  دبیر جلسه : علی مرادی زاده کرمانی
  آقایان :رضا طلابیگی، اصغر حدیدی، محمد علی حافظی، میثم ملکشاهی، غلامعلی آقابابایی، سید حسامالدین شهیدی

 • کارگروه دفاع مقدس
  رئیس جلسه : دکتر اسماعیل نصرت آبادی
  دبیر جلسه : حسین محمودی پور
  آقایان : دکتر اسماعیل نصرت آبادی، دکتر شفیعی، دکتر افاضاتی، محمد مهدی اسلامی، یونس فتحی، احمد پور رمضانی، ذبیح الله بلوردی و حسین محمودی پور

 • کارگروه هنر
  رئیس جلسه : دکتر امیرحسین طاهری
  دبیر جلسه: ابوالفضل عماد آبادی
  آقایان : دکتر امیر حسین طاهری ، رضا مسلمی زاده،  احمد علی جهانشاهی، حسین تاج آبادی،
  خانم ها : صدیقه ایران نژاد ،  فرزانه ایران نژاد ، نرگس کشاورز و فاطمه بهرام بیگی
 • از مهمترین اقدامات این اندیشکده :
  - شناسایی و جذب افراد خبره و صاحب  نظر در زمینه های مختلف
  - انجام  پژوهش نقشه جامع مسایل شهر سیرجان
  - تهیه برنامه راهبردی و برنامه 5ساله به همراه چشمانداز، بیانیه ماموریت و ارزشهای بنیادین.
  - تهیه برنامه عملیاتی سالانه

 

 

اعضای گروه هم اندیشی فرهنگ پایداری

 

1- دکتر اسماعیل نصرت آبادی (رئیس کارگروه)

2- دکتر علی افاضاتی (دبیر کارگروه)

3- ذبیح الله بلوردی (دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سیاسی و فرمانده ادوار سپاه سیرجان)

4- احمد پور رمضانی (فرمانده ادوار سپاه سیرجان)

5- دکتر امین شفیعی (از رزمندگان و فرماندهان دوران دفاع مقدس)

6- یونس فتحی (کارشناس ارشد علوم اجتماعی و فعال مطبوعاتی)

7- حسین محمودی پور (از رزمندگان دوران دفاع مقدس)

Template Design:Dima Group

Back to Top