WhatsApp Image 2021-09-19 at 23.47.33

مدیرکانون مسئولیت های اجتماعی موسسه معراج اندیشه گل گهر:
راه اندازی چهار دفتر تسهیل گری در محله های پر جمعیت سیرجان
به گزارش روابط عمومی موسسه معراج اندیشه گل گهر، میثم ملک شاهی در رابطه با فعالیت های کانون مسئولیت های اجتماعی موسسه بیان کرد: بر اساس اهداف پانزده گانه موسسه معراج، کانون مسئولیت های اجتماعی به تازگی شکل گرفته است و در حوزه های اصلاح الگوی مصرف، محیط زیست و افزایش احساس عدالت اجتماعی فعالیت می کند.
او در ادامه افزود: در راستای فعالیت های کانون یکی از مهم ترین برنامه ها راه اندازی دفاتر تسهیل گری است که در حوزه فرهنگی، اجتماعی فعالیت می کنند. در دفاتر تسهیل گری نیروهای آموزش دیده معضلات و مشکلات محله ها را بررسی و با شناسایی افراد تاثیر گذار در محله ها با همکاری آن ها برای حل مشکلات و معضلات همکاری می کنند.
ملک شاهی افزود: در حال حاضر چهار مرکز در محله های آباده، مکی آباد، مسکن مهر و سمنگان راه اندازی شده و راهبر طرح خانم مهاجر انصاری است که در کرمان این فعالیت ها را انجام داده و تجربه خوبی در این زمینه دارد.
مسئول کانون مسئولیت های اجتماعی موسسه با بیان اینکه این کانون تازه تأسیس شده است، گفت: در حال راه اندازی و زیرساخت ها، رایزنی برای اتاق فکر در حوزه های فعالیت کانون هستیم که چالش ها و دغدغه ها در این اتاق فکر بیرون بیاید و اولویت بندی شوند تا راه کاری برای آن در نظر گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *